NAVŠTIVTE I NAŠI KAMENNOU PRODEJNU
v Dolní Středě
GARANTUJEME NEJLEPŠÍ CENY
oproti konkurenci
RÁDI VÁM PORADÍME OHLEDNĚ PRODUKTŮ
telefonicky či mailem
VÍCE NEŽ 8000 PRODUKTŮ 
v našem e-shopu

Články a recenze

Všechny články
Jak vybrat čerpadlo na závlahu
Závlahy blog, Čerpací technika blog

Jak vybrat čerpadlo na závlahu

Asi se shodneme, že součástí výbavy každého správného hospodáře, který má vlastní přírodní zdroj vody, by mělo být i výkonné čerpadlo, které splňuje všechny potřeby. Abyste se vyznali v množství čerpadel, které jsou v nabídce, a aby bylo co nejlepší pro vaši závlahu, a přitom ne příliš drahé, přečtěte si několik dobrých zásad a rad.
Posted: April 20, 2023
Automatický zavlažovací systém
Závlahy blog

Automatický zavlažovací systém

Jak udělat zavlažovací systém? Co k tomu všechno potřebuji, jaké jsou ty první základní postupy? Jste technicky zdatný a myslíte si, že to umíte a postačí si přečíst nějaký článek "udělej si sám"? To jsou vaše první otázky a otázky našich zákazníků a zároveň i naše první reakce a seznámení se o tom co již víte a co je ještě potřeba vysvětlit.
Posted: April 20, 2023
Beztlaková kapková závlaha
Závlahy blog

Beztlaková kapková závlaha

V tomto článku se vám budeme snažit přiblížit ty nejzákladnější směrnice a postupy, jak si správně svépomocí zapojit nebo všeobecně vědět, jak zrealizovat kapkovou závlahu ve své zahradě bez použití čerpadla a jen se správně uloženým sudem, IBC kontejnerem nebo jinou sběrnou nádobou.
Posted: April 20, 2023
 

PETOMAR Water & Garden Centrum

Naše centrum zahájilo svou činnost primárně jako Jezírkové Centrum spolu s realizační skupinou. Později se naše centrum rozšířilo také o služby v oblasti závlah, produktů do zahrady či bazénů.

V naší aktuální online nabídce tak aktuálně máme více než 10 000 produktů. Se zázemím kamenné prodejny tak patříme k jednomu největšímu specializovanému centru.
Ve vnější části našeho centra 6.000 m² najdete Pavilon vodních rostlin, kde
nabízíme více než 100 druhů vodních rostlin, leknínů a lotosů.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Více info